Et selskap i vekst

Med fokus på kvalitet, etikk og integritet

Hvem er Sandberg Revisjon?

Sandberg Revisjon AS har siden starten i 1984 hatt som forretningsfilosofi å utføre lovbestemt revisjon med naturlig tilknyttet rådgivning. Internasjonalt er vi medlem av Inpact International. Nasjonalt deltar vi i en samarbeidsorganisasjon av registrerte og statsautoriserte revisorer gjennom Inpact Norge AS.

For oss har lokal forankring og nærhet til kunden alltid vært høyt verdsatt og prioritert. Vi tilbyr alle typer tjenester innen revisjon og rådgivning innen våre fagområder. For å holde en jevn standard på våre tjenester, utføres alt med høye krav til kvalitet, etikk og integritet.

Vår jobb er å bidra til bedre økonomistyring og lønnsomhet hos våre kunder, både hos bedrifter og privatpersoner. Dette gjøres gjennom å være en god rådgiver, og en uavhengig revisor med faglig dybde og kunnskap om din bedrift.

Vårt mål er å alltid yte god service overfor våre kunder, og det skal være kort vei til ansvarlig revisor. Vi har relevant og lang erfaring innen de fleste bransjer, i tillegg til en stor kontaktflate i næringslivet.

Møt våre ansatte

Partnere

Erlend Synnes-Sandberg
Daglig leder

Statsautorisert revisor MRR, autorisert finansanalytiker MBA

458 54 575 erlend@sandberg-revisjon.no
Amund Barmoen

Statsautorisert revisor MRR

455 02 055 amund@sandberg-revisjon.no
Arild Wangen

Statsautorisert revisor

906 85 107 arild@sandberg-revisjon.no
Silje Vesterbekkmo

Statsautorisert revisor MRR, siviløkonom

906 68 444 silje@sandberg-revisjon.no
Christina Baastad

Statsautorisert revisor MRR

907 34 167 christina@sandberg-revisjon.no

Oppdragsansvarlige revisorer

Odd Magne Lund

Statsautorisert revisor

957 30 950 odd@sandberg-revisjon.no
Magnus Lyslid

Statsautorisert revisor, master i skatt og avgift

932 78 509 magnus@sandberg-revisjon.no

Medarbeidere

Anne Kari Rindal

Statsautorisert revisor

481 11 519 anne.kari@sandberg-revisjon.no
Arne Sætershagen

Bedriftsøkonom

915 11 627 arne@sandberg-revisjon.no
Einar Monsbakken

Bachelor i økonomi

918 21 625 einar@sandberg-revisjon.no
Erling Sandberg

Statsautorisert revisor

908 48 854 erling@sandberg-revisjon.no
Geir Sørensen

Bedriftsøkonom

952 22 652 geir@sandberg-revisjon.no
Ingunn Berger Pedersen

Bachelor i økonomi og administrasjon

926 44 197 ingunn@sandberg-revisjon.no
Jenny Christine Grøneng

Bachelor i økonomi og ledelse, bachelor i psykologi

952 99 102 jenny@sandberg-revisjon.no
Stian Granli

Statsautorisert revisor MRR, siviløkonom

926 19 137 stian.granli@sandberg-revisjon.no

Kontakt en revisor

Har du behov for å prate med en revisor? Kontakt oss i dag for en uforpliktende og hyggelig samtale.